ARK STUDIO PEOPLE

Våre mennesker

160 arkitekter, designere og strategiske rådgivere

I Norge er vi 50 medarbeidere og du finner oss over hele landet, med kontorer i Oslo, Trondheim, Stavanger og på Svalbard.

For oss er lokal tilstedeværelse, langsiktige relasjoner og bærekraft viktig. Vi tror på å ta ansvar; for miljøet og fremtiden, byene våre og livet imellom og innenfor byggningene.

Vi lytter til kundene våre og søker en dyp forståelse av din drift, behov og bruk av lokaler. Helhetstenkning og tverrfaglig samarbeid er vårt svar på hvordan vi best kan bidra til å skape et samfunn som fungerer i dag og i fremtiden. Vi brenner for å skape miljøer å trives i!

ARK STUDIO PEOPLE Norway

Våre mennesker

Agnes Lenschow - Regionsleder Vestlandet, AFRY Ark Studio

Agnes Lenschow

Regionsleder Vestlandet

 +47 977 80 772

agnes.lenschow@afry.com

AFRY contact person generic image

Anne-Mette Andersen

Interiørarkitekt

+47 991 28 909

anne-mette.andersen@afry.com

Athenna Grindaker - Landskapsarkitekt

Athenna Grindaker

Landskapsarkitekt

+47 467 78 912

athenna.grindaker@afry.com

Bente Engen - Sivilarkitekt MNAL

Bente Engen

Sivilarkitekt MNAL

+47 971 01 009

bente.engen@afry.com

Bita Rajabi - Landskapsarkitekt

Bita Rajabi

Landskapsarkitekt

+47 413 84 718

bita.rajabi@afry.com

Bård Lindqvist - BREEAM AP

Bård Lindqvist

BREEAM AP, Arkitekt MNAL

+47 413 80 280

baard.lindqvist@afry.com

Cecilie Bruun Jensen - Arkitekt

Cecilie Bruun Jensen

Arkitekt

+47 920 59 167

cecilie.jensen@afry.com

 

Cecilie Espedokken Vik - Landskapsarkitekt MNLA

Cecilie Espedokken Vik

Landskapsarkitekt MNLA

+47 951 10 386

cecilie.vik@afry.com

Charlotte Bay - Interiørarkitekt

Charlotte Bay

Interiørarkitekt

+47 920 23 305

charlotte.bay@afry.com

Eirik Erstad - Seksjonsleder integrert design og arkitektur

Eirik Erstad

Seksjonsleder integrert design og arkitektur

+47 996 42 728

eirik.erstad@afry.com

Eli Marie Angen - Interiørarkitekt MNIL

Eli Marie Angen

Interiørarkitekt MNIL

+47 930 04 997

eli.marie.engen@afry.com

AFRY contact person generic image

Elin Bakke

Gruppeleder Plan, Landskap & Urbanisme

+47 413 54 842

elin.bakke@afry.com

Elizabeth Nielsen - Landskapsarkitekt

Elizabeth Nielsen

Landskapsarkitekt

+47 906 78 521

elizabeth.nielsen@afry.com

Fredrik Kirkestuen - Rådgiver

Fredrik Kirkestuen

Rådgiver

+47 993 20 732

fredrik.kirkestuen@afry.com

Gunhild Solem Eidsvik - Byplanlegger

Gunhild Solem Eidsvik

Byplanlegger, Arkitekt MNAL

+47 979 83 832

gunhild.eidsvik@afry.com

Guro Ranum - Byplanlegger

Guro Ranum

Byplanlegger

+47 984 59 965

guro.ranum@afry.com

Gustavo Machado Majewski - Arkitekt MNAL

Gustavo Machado Majewski

Arkitekt MNAL

+47 920 46 452

gustavo.machado@afry.com

Halvor André Saga - Byggesaksrådgiver

Halvor André Saga

Byggesaksrådgiver

+47 930 90 560

andre.saga@afry.com

Henrik Haver - Byplanlegger

Henrik Haver

Byplanlegger

+47 977 48 767

henrik.haver@afry.com

Ingerd Husøy Høknes - Interiørarkitekt MNIL

Ingerd Husøy Høknes

Interiørarkitekt MNIL

+47 928 59 769

ingerd.husoy@afry.com

Irene Garcia Santiago - Arkitekt

Irene Garcia Santiago

Arkitekt

+47 463 38 695

irene.garcia@afry.com

AFRY contact person generic image

Irene Norberg

Senior Planlegger, Arkitekt

+47 975 34 692

irene.norberg@afry.com

Irina Haldorsen - Byggesaksrådgiver

Irina Haldorsen

Byggesaksrådgiver

+47 482 42 480

irina.haldorsen@afry.com

Ivana Milicevic - Arkitekt

Ivana Milicevic

Arkitekt

+47 9299 7586

ivana.milicevic@afry.com

AFRY contact person generic image

Jan-Kenneth Andersen

Arkitekt

+47 481 78 506

jan-kenneth.andersen@afry.com

Jens Lampe - Landskapsarkitekt

Jens Lampe

Landskapsarkitekt

+47 997 50 566

jens.lampe@afry.com

Kaja Rishovd - Interiørarkitekt MNIL

Kaja Rishovd

Interiørarkitekt MNIL

+47 996 92 544

kaja.rishovd@afry.com

Karen Naalsund - Interiørarkitekt

Karen Naalsund

Interiørarkitekt, Møbeldesigner MNIL

+47 928 30 605

karen.naalsund@afry.com

Krystian Krawczyk - Trainee

Krystian Krawczyk

Trainee

+47 463 72 148

krystian.krawczyk@afry.com

Lars Jørund Haugen - Sivilarkitekt MNAL

Lars Jørund Haugen

Sivilarkitekt MNAL

+47 924 51 590

lars.haugen@afry.com

Lene Walstad - Interiørarkitekt

Lene Walstad

Interiørarkitekt

+47 920 80 927

lene.walstad@afry.com

Margit Hermundsgård - Seniorrådgiver og prosessleder/Cand.philol. | Gottlieb Paludan Architects

Margit Hermundsgård

Seniorrådgiver og prosessleder/Cand.philol.

+47 990 34 696

margit.hermundsgard@afry.com

AFRY contact person generic image

Mari Skogland

Senior arbeidsplassrådgiver

+47 958 45 013

mari.skogland@afry.com

Meriem Rezzag Lebza - Arkitekt

Meriem Rezzag Lebza

Arkitekt

+47 462 18 862

meriem.rezzag.lebza@afry.com

Miriam Slaatsveen Nazareno - Arealplanlegger

Miriam Slaatsveen Nazareno

Arealplanlegger

+47 958 69 131

miriam.slaatsveen.nazareno@afry.com

Mona Edin Holtmoen - Senior Planlegger, Arkitekt

Mona Edin Holtmoen

Senior Planlegger, Arkitekt

+47 995 04 444

mona.holtmoen@afry.com

Niclas Nilssen - Direktør AFRY Ark Studio i Norge

Niclas Nilssen

Direktør, Norge

+47 952 58 510

niclas.nilssen@afry.com

Ole Knagenhjelm Lysne - Arkitekt MNAL

Ole Knagenhjelm Lysne

Arkitekt MNAL

+47 930 05 486

ole.lysne@afry.com

Pavel Fomenko - Senior Arkitekt

Pavel Fomenko

Senior Arkitekt

+47 480 62 239

pavel.fomenko@afry.com

Sabrina Palermo - Tilbudskoordinator

Sabrina Palermo

Tilbudskoordinator

+47 986 66 462

sabrina.palermo@afry.com

Sandra Holte - Landskapsarkitekt MNAL

Sandra Holte

Landskapsarkitekt MNAL

+47 974 86 097

sandra.holte@afry.com

Sissel Brandi-Hansen - Seniorrådgiver

Sissel Brandi-Hansen

Seniorrådgiver, Cand. Mag Pedagogikk

+47 468 74 776

sissel.brandi-hansen@afry.com

 

AFRY contact person generic image

Thomas Forslund Johnsen

Senior Urbanist

+47 917 07 300

thomas.f.johnsen@afry.com

Torunn Lien Nilsen - Byplanlegger

Torunn Lien Nilsen

Byplanlegger

+ 47 476 23 930

torunn.nilsen@afry.com

 

Trine Olsen Møgster - Seniorrådgiver (Permisjon)

Trine Olsen Møgster

Seniorrådgiver, Cand. Polit | Permisjon

+47 905 96 782

trine.olsen@afry.com

Urd Schjetne - Seksjonsleder interiør og arbeidsplassutvikling / programmering og prosessledelse

Urd Schjetne

Seksjonsleder interiør og arbeidsplassutvikling / programmering og prosessledelse

+47 909 55 210

urd.schjetne@afry.com

William Himpe - Arkitekt

William Himpe

Arkitekt

+47 920 81 769

william.himpe@afry.com

Åse W. Lundekvam - Seksjonsleder Plan, Landskap & Urbanisme

Åse W. Lundekvam

Seksjonsleder Plan, Landskap & Urbanisme

+47 996 43 502

aase.lundekvam@afry.com